سمینار ایجاد واحد فروش اثربخش


سمینار ایجاد واحد فروش اثربخش

برگزاری سمينار ايجاد واحد فروش اثربخش در شهرک‌های صنعتی قزوين

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، سمینار ایج  اد واحد فروش اثر بخش در کارخانجات با هدف آشنایی مدیران، کارشناسان واحدهای صنعتی تولیدی و بنگاه‌های تجاری با هدف افزایش درآمد و توسعه بازار فروش در سطح فراملی بعد از ظهر امروز برگزار شد.

این سمینار در راستای ایجاد و تجهیز واحدهای فروش قدرتمند، توانمندسازی مدیریت فروش و فروشندگان و معرفی قدرتمندترین مرکز فروش و صادرات، ویژه تولیدکنندگان و بازرگانان ایرانی تشکیل شد.

در ابتدای این سمینار مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین با اشاره به نقش دنیای مجازی در بازاریابی اظهار داشت: دنیای مجازی نقش مهمی در بازاریابی و فروش محصولات تولیدی دارد و ایجاد صنایع قدرتمند با واحدهای فروش اثربخش به بازار هدف نزدیک‌تر بوده که موجب افزایش بهره‌وری، افزایش کارآیی و اثربخشی می‌شود.

حمیدرضا خانپور حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی را برای شرکت در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی، برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی بازاریابی رایگان را از مهم‌ترین اقدامات شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین در حوزه نرم‌افزای برشمرد.

این سمینار با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از مدیران، کارشناسان واحدهای صنعتی و تولیدی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، بانک‌ها، مؤسسات خصوصی با مدرسی میثم علیرضایی کارآفرین برتر و بنیانگذار دپارتمان مدیریت کسب و کار دانشگاه شهید بهشتی در سالن اجتماعات استانداری قزوین برگزار شد.

در این دوره آموزشی ۱۵ نفر از معاونان، مدیران و کارشناسان شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین هم حضور داشتند.

درباره نویسنده