برگزاری اجلاس راه کار های توسعه پایدار و رونق واحد های صنعتی


برگزاری اجلاس راه کار های توسعه پایدار و رونق واحد های صنعتی

photo_2018-02-03_17-58-45
اجلاس راهکارهای توسعه پایدار و رونق واحدهای صنعتی با همکاری ، معاونت اقتصادی استانداری، شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین و موسسه گسترش علوم و فنون پایوران با حضور بیش از ۱۵۰ نفر از مدیران واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی در تاریخ ۱۰/۱۱/۹۶ در آمفی تاتر استانداری استان قزون برگزار شد.

در ابتدای این اجلاس فرخ دیبا با ارائه نکاتی در خصوص اهداف اجلاس و توجه واحدهای صنعتی به استفاده از مدل های جدید توسعه مراسم را آغاز و در ادامه به نمایندگی از دبیرخانه اجلاس، از اقدامات ارزشمند شرکت شهرکهای صنعتی استان و همچنین معاونت اقتصادی استانداری که نتایج پرباری در رونق واحدهای صنعتی داشتند تقدیر نمود. سپس حمیدرضا خانپور رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان در سخنرانی خود عنوان کرد: کلینیک عارضه یابی و مشاوره کسب و کار در شهرکهای صنعتی فعال بوده و سرمایه گذاران و صنعتگران می توانند استفاده بهینه را در جهت رونق تولید و فعال سازی واحدها از آن ببرند.

photo_2018-02-03_17-58-01
در ادامه منوچهر حبیبی معاون اقتصادی استاندار ضمن تاکید بر آموزش و استقرار مدیریت حرفه ای و روزآمد واحدهای صنعتی افزود، دغدغه بیکاری جوانان و اشتغال پایدار آنها و حمایت از رونق تولید در دستور کار دولت قرار دارد.
وی گفت: تولید صنعتی باید با صادرات گره خورده تا تداوم یابد و عزم و جزم دولت برای حمایت از تولید ملی است.

photo_2018-02-03_17-58-19
در انتها میثم علیرضایی، دبیر اجلاس، پس از ارائه مدل های توسعه ای در شرایط امروز، به معرفی بسته های حمایتی جهت رونق واحد های صنعتی و همچنین رونمایی از سامانه توسعه صنایع و کسب و کار ایران(pooliran.com) پرداخته و عنوان کرد: راه کار های تامین منابع مالی، افزایش فروش محصولات، رفع موانع تولید و راه های توسعه ای در کسب و کارهای مختلف برای واحد های صنعتی فعال و نیمه فعال در این سامانه قابل اجرا می باشد.

photo_2018-02-03_17-58-24

درباره نویسنده